Łączymy szwajcarską precyzję z polską jakością

Specjalizując się w tworzeniu stron internetowych i aplikacji internetowych o perfekcyjnie wykonanym designie, staramy się zapewnić najwyższą jakość naszych rozwiązań, specjalnie dostosowanych do Twoich potrzeb. Konsultujemy, doradzamy i wspieramy w trakcie całego procesu.

Employee Value Proposition

 • 2 min czytania

W czasach, kiedy konkurencja o najlepszych w swojej dziedzinie jest intensywna, warto przeanalizować i ponownie rozważyć EVP (Employee Value Proposition) jakie oferujemy na rynku...

Więcej

Ferratec

 • 1 min czytania

Ferratec, jako elastyczny, innowacyjny dystrybutor wysokiej jakości markowych produktów dla technologii instalacyjnych, przemysłu i mechaniki, ma w swoim portfolio ponad 2.000 produktów dostępnych dla swojej grupy docelowej. Poprzednia strona była stara, ciężka, skomplikowana oraz nieresponsywna...

Więcej

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Projektowanie & Wdrożenie

Począwszy od oprogramowania do zarządzania plikami, poprzez medialne bazy danych, po aplikacje o złożonych funkcjonalnościach. Dbamy o każdy szczegół wizualny projektu oraz o unikalne wrażenia użytkowników, dostarczając szeroki zakres standardowych oprogramowań. Jednak nie wszystko! Jeśli szukasz czegoś więcej, z przyjemnością doradzimy i przeprowadzimy proces development’u i implementacji rozwiązania specjalnie skrojonego do Twoich potrzeb.

Wsparcie

Jako przedsiębiorca koncentrujesz się na rozwoju swojej działalności, pozwól nam Ci pomóc i zająć się wszystkimi potrzebami IT, które ma Twoja organizacja. Infrastruktura, wsparcie, zapytania techniczne - jesteśmy po to, aby pomóc. Zdalnie i na miejscu, z naszym systemem ticketów, nasz zespół polskich i szwajcarskich specjalistów dostarcza najlepszą jakość w dziedzinie wsparcia.

Doradztwo

Wirtualizacja, chmura, bezpieczeństwo danych i infrastruktury - to główne specjalizacje naszego szwajcarskiego zespołu, który pomaga firmom z różnych branż i różnej wielkości, w modernizacji i przejściu na wyższy poziom biznesowy. Konsultujemy, pomagamy i prowadzimy Cię przez cały proces, aby mieć pewność, że Twoje potrzeby IT są obsługiwane z należytą dbałością.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania
Powiedz nam, skontaktujemy się z Tobą!

  Imię

  Email

  Telefon


  Wiadomość

  pro-matrix sp. z o.o.

  ul. Leszczyńskiego 4/29
  50-078 Wroclaw

  Pn - Pt: 9:00 - 17:00

  email: info@pro-matrix.pl
  tel: +48 730 370 420

  Zadzwoń do nas teraz!

  NIP: 8971845313
  REGON: 368193672
  KRS: 0000700379