Potencjał

 

Ferratec, jako elastyczny, innowacyjny dystrybutor wysokiej jakości markowych produktów dla technologii instalacyjnych, przemysłu i mechaniki, ma w swoim portfolio ponad 2.000 produktów dostępnych dla swojej grupy docelowej. Poprzednia strona była stara, ciężka, skomplikowana oraz nieresponsywna.

Prawdopodobnie nie był to świetny początek żadnego procesu sprzedaży.

 

Rozwiązanie i wyniki

 

Celem projektu było stworzenie szybkiego i elastycznego systemu CMS, tak aby firma mogła w łatwy, przystępny i responsywny sposób zarządzać całą zawartością swojej strony internetowej.

Rozpoczynając projekt, stworzyliśmy ideę, wykorzystując WordPress jako bazę dla strony internetowej i wdrożyliśmy niestandardowy motyw WordPress spełniający wszystkie potrzeby projektowe. Stworzone przez nas dopasowane wtyczki, w tym bezproblemowa komunikacja z oprogramowaniem PIM, wtyczki do wyszukiwania i katalogów, pozwoliły na poprawną realizację tak złożonych wymagań z możliwościami

jakie dostarcza WordPress. Świadczonymi przez nas usługami hostingowymi, zapewniliśmy bezpieczeństwo i łatwy dostęp do wszystkich danych, prosto z naszego nowoczesnego centrum danych w Szwajcarii.

 

Pomimo ograniczonej elastyczności systemu PIM, udało nam się skutecznie zintegrować go ze świeżą, nowoczesną i responsywną stroną internetową oraz wszystkimi właściwościami katalogu.