Potencjał

 

Począwszy od modernizacji maszyn do spawania WIMA, założyciele Can Man znaleźli niszę w automatyzacji sektora produkcji spawarek. Od projektu, poprzez wypuszczenie na rynek nowych maszyn, Can Man nadawał ton innowacyjnym, nowoczesnym maszynom ze szwajcarską precyzją. Mając to na uwadze, mieliśmy przyjemność współpracować, gdy w 2017 roku zaprezentowali na wystawie nowy produkt i poprosili nas o stworzenie zupełnie nowej strony internetowej, podkreślającą premierę.

Pytanie brzmiało: Jak można było pokazać innowacyjność i nowoczesny design produktu z dawną stroną internetową stworzoną przy użyciu ColdFusion? Nieresponsywną, nieużyteczną i zwyczajnie nie wyglądającą dobrze?

 

Ale pracując z takimi profesjonalistami jak nasi, udało nam się przeskoczyć wszelkie możliwe utrudnienia i stworzyliśmy nowoczesną, szybką i responsywną stronę internetową.

Przygotowanie niestandardowego motywu WordPress’a i dostosowanie go za pomocą wielu wtyczek, pozwoliło wreszcie Klientowi elastycznie zarządzać wszystkimi produktami bez pomocy z zewnątrz.

 

A co by było, gdyby klient końcowy miał pomysł na aktualizację sztandarowego produktu firmy Can Man lub dostosowanie go do swoich potrzeb?

To był zupełnie nowy pomysł na uzupełnienie strony internetowej. Nasz zespół stanął na wysokości zadania, wprowadzając dynamiczny edytor do tworzenia własnych konfiguratorów, zarządzający nieograniczoną liczbą opcji. Jak zwykle – najbardziej proste rozwiązania, działają najlepiej, nawet przy tak złożonej funkcji.

 

Można więc powiedzieć, że nie pozostało już nic więcej niż umożliwienie klientom końcowym wysyłania zapytań!

Cóż, była to również nowa funkcja wprowadzona na stronie. Opracowując niestandardowy formularz w WordPress’ie, pozwoliliśmy klientom wypełnić zapytanie w prosty i szybki sposób. Pomimo komplikacji w realizacji wymagań Klienta, udało nam się wdrożyć rozwiązanie płynnie i z sukcesem.

Nie zapominajmy, że Can Man jest liderem w produkcji maszyn spawalniczych i części zamiennych. Podążając za ich innowacyjnością w branży i nowym designem strony internetowej, jedynym rozsądnym wyborem było ulepszenie również ich sklepu internetowego.

Nie mogło być łatwo…. Ale po raz kolejny nasz zespół stanął na wysokości zadania. Wykorzystując WooCommerce jako wtyczkę do sklepu, dodaliśmy i rozwinęliśmy wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym użytkownik końcowy może dokonać zakupu w sposób elastyczny, przejrzysty i na wszystkich typach urządzeń. Jednym z najważniejszych wymagań, nad którym pracowaliśmy, był w pełni zautomatyzowany import produktów prosto z systemu ERP do sklepu internetowego.
O ile łatwiej było teraz zarządzać całym sklepem? Bardzo!