Potencjał

 

Kiedy wszystkie Twoje zasoby są skoncentrowane na świadczeniu usług, nie jest niczym niezwykłym, że poboczne części biznesu są coraz bardziej zaniedbywane. Ile razy odwiedziłeś swoją stronę internetową i obiecałeś sobie, że w następnym kwartale będzie to idealny czas na przeprojektowanie? Przypuszczamy, że sporo.

 

Ale to, o czym łatwo zapomnieć w międzyczasie, to fakt, że nasza strona internetowa jest naszą główną wizytówką w obecnych czasach. W końcu, gdy potencjalni klienci szukają Twojego rodzaju usług, to wyszukiwarka i strona internetowa jest tym, co sprawdzają w pierwszej kolejności. I prawdopodobnie nie musimy nawet mówić, że pierwsze wrażenie pozostaje niezmienne.

 

Z takim właśnie problemem skontaktowała się z nami Tagesschule nach M.Montessori w Brugg. Ich strona była dość stara, nieresponsywna, nieaktualna i szczerze mówiąc – nie wyglądała dobrze, ani użytecznie. To był czas na zmianę.

 

Rozwiązanie i wyniki

 

Po burzy mózgów doszliśmy do wniosku: szybka, ładnie zaprojektowana strona www, dobrze wyglądająca na każdym urządzeniu jest dokładnie tym, czego potrzebują. Przy tak małym projekcie postanowiliśmy wykorzystać WordPress jako CMS, dając Klientowi możliwość samodzielnego zarządzania stroną i treścią w przyszłości, bez konieczności korzystania z usług zewnętrznych. Stworzyliśmy projekt łączący wymagania klienta z najnowszymi trendami w projektowaniu stron internetowych. Dokonując niestandardowych modyfikacji i korzystając z dodatkowych pluginów, takich jak Visual Composer, udało nam się zakończyć projekt z dużym sukcesem. Po czterech miesiącach pracy, Klient rozpoczął z zupełnie nową stroną internetową zawierającą witrynę oraz hosting poczty elektronicznej, prosto z naszego centrum danych w Szwajcarii.